http://sensiblereason.com/star-wars-episode-vii-updates/. Fan - plagát pre Star Wars VII
http://sensiblereason.com/star-wars-episode-vii-updates/.
Fan – plagát pre Star Wars VII

Najočakávanejším filmom roka sú Starwars VII – Oživenie Sily. Táto epizóda intergalaktickej série je vo vysokej pozornosti podľa štatistík americkej stránky Fandango vykonaných na tisícke čitateľov v období 22.-29. decembra 2014. Tento dlhometrážny snímok má konkurenciu na druhom mieste v „50-tich odtieňoch šedej“ a na na treťom mieste sú „Hunger Games – La Révolte: Partie 2„.

Premiéra Starwars VII. je naplánovaná na decembrer 2015.

Jej producentom je tentokrát J. J. Abrams a nie George Lucas ako býval  obvykle doteraz. Táto epuzóda má aj novú hlavnú protagonistku zosobnenú herečkou Daisy Ridley.

text: redakcia

 

 

 

 

 

https://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2015/01/fan-art-star-wars-VII-311x460.jpghttps://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2015/01/fan-art-star-wars-VII-300x300.jpgadminKultúraFilmNajočakávanejším filmom roka sú Starwars VII – Oživenie Sily. Táto epizóda intergalaktickej série je vo vysokej pozornosti podľa štatistík americkej stránky Fandango vykonaných na tisícke čitateľov v období 22.-29. decembra 2014. Tento dlhometrážny snímok má konkurenciu na druhom mieste v '50-tich odtieňoch šedej' a na na treťom mieste sú...