DonbaskéPrimerie
Aktuálna mapa bojových operácií.

Zástupca náčelníka štábu domobrany DĽR Eduard Basurin oznámil, že domobrana samovyhlasenej Doneckej ľudovej republiky po prvýkrát začala priamy rozhovor s predstaiteľmi ukrajinských vojakov v rámci porady spoločného centra pre kontrolu a koordináciu (SCKK) režimu prímeria.
„Dnes sa udiala porada spoločného centra pre kontrolu a koordináciu režumu prímeria, na ktorej naši vojaci prvýkrát začali priame kontakty s predstaviteľmi ukrajinskej strany. Začal sa priamy rozhovor“, povedal Basurin.
17. februára v Donecku
zdroj: RIA Novosti
preklad: redakcia SvP

https://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2015/02/DonbaskéPrimerie-167x460.pnghttps://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2015/02/DonbaskéPrimerie-300x300.pngadminPolitikaUkrajinaZástupca náčelníka štábu domobrany DĽR Eduard Basurin oznámil, že domobrana samovyhlasenej Doneckej ľudovej republiky po prvýkrát začala priamy rozhovor s predstaiteľmi ukrajinských vojakov v rámci porady spoločného centra pre kontrolu a koordináciu (SCKK) režimu prímeria. „Dnes sa udiala porada spoločného centra pre kontrolu a koordináciu režumu prímeria, na ktorej naši...