Zároveň zničilo dve veliteľské stanovištia militantov.
Oficiálny predstaviteľ ministerstva obrany RF Igor Koňašenkov oznámil, že v Sýrii zničili Letecko-kozmické sily RF 29 vojenských táborov teroristov z ISIS.
Okrem toho zničili sklad munície v provincii Hama, 23 opevnených bodov a obranných pozícií s výzbrojou a vojenskou technikou, citovala Koňašenkova agentúra Ria Novosti.
Od 30. septembra Rusko na požiadanie Bašára al-Asada uskutočňuje letecké údery na objekty ISIS v Sýrii, pričom používa bojové lietadlá Su-25, vojenské bombardéry Su-24M, Su-34, ktoré chránia vo vzduchu stíhačky Su-30CM.
Zdroj: Izvestija.ru

Ruské letectvo zničilo 29 poľných táborov ISIShttps://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2015/10/MapasyrieRuskenalety.pnghttps://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2015/10/MapasyrieRuskenalety.pngadminPolitikaBlízky Východ,islam,RuskoZároveň zničilo dve veliteľské stanovištia militantov. Oficiálny predstaviteľ ministerstva obrany RF Igor Koňašenkov oznámil, že v Sýrii zničili Letecko-kozmické sily RF 29 vojenských táborov teroristov z ISIS. Okrem toho zničili sklad munície v provincii Hama, 23 opevnených bodov a obranných pozícií s výzbrojou a vojenskou technikou, citovala Koňašenkova agentúra Ria Novosti. Od...