Čitateľom stránky Svet v preklade.sk chcem naznačiť, že tu máme nejaké konkrétne technické zmeny, ktoré si vyžiadajú možno prestávku a preto sa môže stať, že stránka chvíľu nebude k dispozícii. Ako si už možno všimli tí, ktorí sa zaoberajú problematikou domén, od 1. januára nebude možné tzv. zrýchlené registrovanie domén, ktoré vyzeralo doteraz tak, že skutočný majiteľ objednanej domény nebol majiteľom, ale bol ním poskytovateľ.

Takto dopadla aj doména svetvpreklade.sk a teraz robíme zmeny, ktoré vyplývajú z novej právnej úpravy. Keď sa veci dajú na pravú mieru, stránka bude naďalej fungovať a intenzívnejšie, preto uvítame aj Vaše – čitateľské – reakcie pod článkami.

Tiež dúfame, že po tejto operácii sa stránka už nebude stávať obeťou rôznych „internal errors“, ako tomu bolo donedávna. A dodávam, že sa tak snáď stane spoľahlivejším subjektom internetu, na ktorom sa každodenne dá prečítať  množstvo zaujímavých článkov.

Vaše prípadné pripomienky, pozorovania a návrhy na nápravu možných chýb v časopise je možné poslať na emailovú adresu pressburgstyle@gmail.com.

Srdečne Vás zdraví

majiteľka stránky Ľudmila Balážová-Marešová

 

 

Problémy s doménami, ale riešiteľnéhttps://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2016/10/LaptoppreUvodnik-e1477912199221.jpghttps://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2016/10/LaptoppreUvodnik-e1477912199221.jpgadminKomentáreÚvodníkeditorialČitateľom stránky Svet v preklade.sk chcem naznačiť, že tu máme nejaké konkrétne technické zmeny, ktoré si vyžiadajú možno prestávku a preto sa môže stať, že stránka chvíľu nebude k dispozícii. Ako si už možno všimli tí, ktorí sa zaoberajú problematikou domén, od 1. januára nebude možné tzv. zrýchlené registrovanie...