Vo francúzskom mediálnom vesmíre sa zrodila nová herecká hviezda Marine Vacth. Pochádza z módneho priemyslu, kde si zarobila nielen na kávu vďaka svojej peknej tvári. Prvá titulná fotka na prebale fashion časopisu ELLE naštartovala kariéru peknej francúzskej Barbie so zelenkavými očami a plavými vlasmi, ktorá kulminovala v zmluve medzi módnou múzou Marine a značkami Yves Saint-Laurent Parfums a Chloé.

Aktuálne natočila tretí film s názvom Belles familles, ktorý príde do kinosál 14. októbra. Režisér Jean-Paul Rappeneau natočil príbeh z provinčného francúzskeho mesta v hlavnej úlohe s mladou prirodzenou herečkou. Určite to nebude zlé, lebo režisér má už svoje meno, na ktoré sa zosypala hromada cien Bafta a Césarov, okrem iných.

Rappeneau má za sebou réžiu najdrahšej a najspektakulárnejšej verzie príbehu Cyrano de Bergerac podľa Edmonda Rostanda, v ktorej hviezdil Gérard Depardieu, čo zas bola najväčšia úloha tohto roztomilého Obelisqa v jeho kariére.

Vacth sa preto nedostala do zlých rúk a je pravdepodobné, že profesijný rast dvadsaťštyriročnej mladej matky sa bude vyvíjať do rozmerov hviezd prvej veľkosti, pretože Rappeneau točil filmy len s protagonsitami prvej veľkosti, ako sú Jean-Paul Belmondo, Marlène Jobertová alebo Isabelle Adjaniová.

MarineVacth
©text: Ľudmila Balážová-Marešová

 

Prirodzenosť je jej meno: herečka Marine Vacthhttps://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2015/10/MarineVacth.jpghttps://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2015/10/MarineVacth.jpgadminKultúraFilm,FrancúzskoVo francúzskom mediálnom vesmíre sa zrodila nová herecká hviezda Marine Vacth. Pochádza z módneho priemyslu, kde si zarobila nielen na kávu vďaka svojej peknej tvári. Prvá titulná fotka na prebale fashion časopisu ELLE naštartovala kariéru peknej francúzskej Barbie so zelenkavými očami a plavými vlasmi, ktorá kulminovala v zmluve medzi...