Viacero mesiacov som nič nenapísala do tejto rubriky. Dnes sa konečne ozývam na tému technickej stránky časopisu, ktorý doteraz získal skromný no zato stály počet čitateľov. Stránka Svet v preklade.sk prešla niekoľkými technickými zásahmi, ktoré mali nakoniec po viacerých kŕčovitých otrasoch platformy kladný efekt. Platforma wordpressu je teraz už na prvé videnie oveľa rýchlejšia a má ustálené nevyhnutné nástroje a aplikácie.

Ďakujem za vytrvalosť doterajších čitateľov, budem sa aj naďalej snažiť urobiť stránku užívateľsky pohodlnú.

Obsah online vydania bude aj naďalej smerovať k formátu čaopisu a nie novín, preto zaznamenáte odklon od horúcich správ a príklon k článkom s trvalejším nadčasovým obsahom.

Na pravej strane titulky nájdete v najbližších dňoch hlasovací formulár o doručovaní newslettera.

Príjemné čítanie a orientovanie sa na našej stránke želá

Ľudmila Balážová-Marešová

https://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2016/03/SVP00-e1466899159774.pnghttps://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2016/03/SVP00-e1466899159774.pngadminÚvodníkViacero mesiacov som nič nenapísala do tejto rubriky. Dnes sa konečne ozývam na tému technickej stránky časopisu, ktorý doteraz získal skromný no zato stály počet čitateľov. Stránka Svet v preklade.sk prešla niekoľkými technickými zásahmi, ktoré mali nakoniec po viacerých kŕčovitých otrasoch platformy kladný efekt. Platforma wordpressu je teraz už...