Explozívny obsah novovydanej biografie princa Charlesa Waleského

Najnovšia biografia nazvaná Prince Charles: The Passions and Paradoxes of an Improbable Life (preklad redakcie Princ Charles: Vášne a paradoxy zvláštneho života) s kopyrajtom Sally Bedell Smithovej  vydáva svedectvo o doteraz neznámom treťom mimomanželskom vzťahu Princa Charlesa počas manželstva s Lady Dianou.

Fakt to už ale nie je neošúchaný, lebo správičky v regionálnej britskej tlači túto udalosť už komentovali a nevyvolali žiadnu zvláštnu aféru. No autorka biografie z drobného liaison urobila ťahák celej kampane na novú bio princa Charlesa.

Tu môže vzniknúť otázka, či život princa, ktorý má dnes 68 rokov, bol vedený viac vášňami ako rozumom. Ak máme veriť autorke Sally Bedell Smithovej, mimomanželský vzťah s Camillou Parker-Bowlesovou, ktorý bol ukončený až ich manželstvom, zrejme nestačil na odreagovanie vášní.

Autorka v knihe odhaľuje existenciu Sue Townsendovej, ktorá bola účastná na jeho intímnom živote a zároveň aj obchodných aktivitách. Pretože riadi podnik na výrobu biopotravín z Charlesových fariem Duchy Originals.

Sú to fakty, ktoré nenechali vojvodkyňu z Cornwallu chladnou. Zdroj pre Radar Online uviedol, že Camilla bola veľmi nahnevaná, keď sa dozvedela o Charlesovi a Sue.

Táto Sue nikdy nedementovala svoj vzťah k princovi. Raz sa zmienila autorke životopisu, že si boli blízki, ale to je už dávno. Tiež upresnila obdobie, kedy to bolo. Ich liaison sa udial vtedy, keď bola predstavená princeznej Anne a využila to na niekoľko romantických stretnutí vo svojom aute Aston Martin.

Sue Townsendová má dnes 67 rokov a je podnikateľkou v potravinách. Knižka má vyjsť v apríli 2017 a má  byť orientovaná na kráľovskú rodinu Spojeného kráľovstva. Je to po dvadsiatich rokoch prestávky prvá publikácia o živote následníka trónu a vraj interných rodinných záležitostiach Windsorovcov. Či bude naozaj prínosom do životopisného žánru je otázne.

redakcia: SvP

 

 

Nová kniha a nový škandálik Princa Waleského https://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2017/01/BioPrincCharles-e1483741256332.jpghttps://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2017/01/BioPrincCharles-e1483741256332.jpgadminRoyaltyLiteratúra,Royalty,UKExplozívny obsah novovydanej biografie princa Charlesa Waleského Najnovšia biografia nazvaná Prince Charles: The Passions and Paradoxes of an Improbable Life (preklad redakcie Princ Charles: Vášne a paradoxy zvláštneho života) s kopyrajtom Sally Bedell Smithovej  vydáva svedectvo o doteraz neznámom treťom mimomanželskom vzťahu Princa Charlesa počas manželstva s Lady Dianou. Fakt to už...