Mohamed Abrini, jeden z kľúčových podozrivých z atentátov v Paríži, bol dnes v piatok predvolaný, oznámil policajný zdroj agentúre AFP potvrdiac informáciu flámskeho televízneho kanála VRT. Informácia bola tiež oznámená redakcii Le Figaro.

Žiadne upresnenie o mieste a podmienkach jeho zatknutia nebolo zatiaľ poskytnuté. Mohamed Abrini, belgicko-marocký 31-ročný muž blízky bratom Abdeslamom bol videný už v ich spoločnosti viackrát v dňoch predchádzajúcich vraždeniu v Paríži.

Federálny súd Belgického kráľovstva potvrdil, že dnes sa udialo viacero zatknutí, bez toho aby uviedli mená predvolaných.

zdroj: Le Figaro 8.4.2016

preklad: redakcia SvP

 

Mohamed Abrini, kľúčový podozrivý z atentátov zatknutýhttps://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2016/03/Abdeslamterorist-e1458931015454.jpghttps://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2016/03/Abdeslamterorist-e1458931015454.jpgadminPolitikaFrancúzsko,islam,Preklad z francúzštiny,terorizmusMohamed Abrini, jeden z kľúčových podozrivých z atentátov v Paríži, bol dnes v piatok predvolaný, oznámil policajný zdroj agentúre AFP potvrdiac informáciu flámskeho televízneho kanála VRT. Informácia bola tiež oznámená redakcii Le Figaro. Žiadne upresnenie o mieste a podmienkach jeho zatknutia nebolo zatiaľ poskytnuté. Mohamed Abrini, belgicko-marocký 31-ročný muž blízky...