Louane_EmeraWikiLouane Emera, mladá francúzska herečka a speváčka začala intenzívne točiť filmy v roku 2013. Tento rok vydala album „Chambre 12“ s osemnástimi pesničkami v príjemnom francúzskom strednoprúdovom spracovaní. Plavá, s veľkými modrošedými očami a sladkým výrazom v devätnásťročnej tvári odštartovala svoju výraznú kariéru na francúzskej kultúrnej scéne v roku 2013.
1.decembra 2014 začala v šoubiznise vlastnou skladbou „Avenir“, ktorú sama spieva. Ľahkonohý popík, ktorý sa nevnucuje, znie v ušiach prirodzene, nie je to muzika, ktorá sa v rádiu vypína. Skôr naopak. Z jej prvého albumu Chambre 12, do ktorého zaradila vlastnú skladbu Avenir sa predalo do konca júla 2015 400 000 exemplárov. Do svetla reflektorov ju vynieslo víťazstvo v súťaži The Voice za najkrajší hlas do semifinále.

Louanne je aj vo filmovej branži už známa tvár, naposledy bodovala v snímke La famille Bélier, na ktorý sa vo Francúzsku predalo viac ako 7 mil. vstupeniek.
Z Louane sa stal veľmi rýchlo miláčik Francúzov. Hovoria jej BB blonde. Je zmesou Bardotky a Michele Mercierovej v mladom veku. Napriek tomu, že stratila oboch svojich rodičov, otca pri nehode a matku následne po dlhej a ťažkej chorobe, dokáže vylúdiť na tvári sladký a bezstarostný výraz. Je zosobnením mladosti a severskej krásy.

Sama seba charakterizuje ako dievča, ktoré žije zo dňa na deň, no pozerá sa aj do budúcnosti. S minulosťou sa nezaoberá. Má však ešte päť súrodencov, z ktorých je druhá najmladšia od konca. Najstaršia sestra má tridsať a je antropologička a jej mladšia 17-ročná sestra Louise píše román… Louane je obkolesená agentami a spolupracovníkmi, ktorí tvoria okolo nej rodinnú atmošku. Navštevuje svoje tety po svojej mame a napriek tomu, čo sa jej v živote prihodilo s rodičmi, hovorí: Ça va.

©text redakcia SvP

https://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2015/08/Louane_EmeraWiki.jpghttps://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2015/08/Louane_EmeraWiki.jpgadminKultúraFrancúzsko,HudbaLouane Emera, mladá francúzska herečka a speváčka začala intenzívne točiť filmy v roku 2013. Tento rok vydala album „Chambre 12“ s osemnástimi pesničkami v príjemnom francúzskom strednoprúdovom spracovaní. Plavá, s veľkými modrošedými očami a sladkým výrazom v devätnásťročnej tvári odštartovala svoju výraznú kariéru na francúzskej kultúrnej scéne v roku...