Demi Lovato je aktuálne na prvom stupni popularity na popovej scéne v Británii, hoci bola od začiatku júna zablokovaná v dôsledku choroby hlasiviek. Je hlavným tromfom londýnskej hudobnej scény a vyvoláva veľké očakávania.

V priebehu dvoch týždňov sa vyšvihla na prvé miesto v rebríčku spolu s Clean bandit Solo a vydala aj samostatný singel pod názvom Sober. Odhaľuje v ňom vlastné peripetie abstinencie, kedy sa jej navrátili po šiestich rokoch zriekania sa alkoholu.Hrá na scéne pod jedným reflektorom osvetľujúcim len Lovato a klavír, čo považujú v branži za koniec vlny štýlov teen-popu, ktorý sa hrá od 90. rokov.

Z bývalých detských hercov v Británii je Lovato najznámejšia. Skôr než začala byť činná v pop-music, dostala sa na kanály TV Disney a Nickelodeon.

Lovato dáva prednosť príbehom v textoch.“Všetci máme príbeh, všetci sa musíme vyrovnať s pocitom, že sme sami“, tvrdí.  Následne ilustruje „osamelosť“, keď sa zdvihne na podlahu scény a spieva „Nerobte to pre mňa“  pod bodovým reflektorom. Nie je to príťažlivé, ale statočné a veľmi expresívne. Jej hlas najleošie vynikne vo vysokých polohách.

Lovato v textoch a scénickom vyjadrení  hlasuje za slobodu pohlaví, ich rovnoprávnosť v spoločnosti a pred zákonom.

Bola nominovaná na Grammy a teraz je už multi-platinová speváčka, autorka textov piesní, herečka, filantropka a obchodníčka.

Pozrime sa, ako to vyzerá na bíne:

https://www.youtube.com/watch?v=WDAd0S92Uko

 

Demi Lovatohttps://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2018/06/release-cover-e1530090065626.jpghttps://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2018/06/release-cover-e1530090065626.jpgadminKultúraHudba,UmenieDemi Lovato je aktuálne na prvom stupni popularity na popovej scéne v Británii, hoci bola od začiatku júna zablokovaná v dôsledku choroby hlasiviek. Je hlavným tromfom londýnskej hudobnej scény a vyvoláva veľké očakávania. V priebehu dvoch týždňov sa vyšvihla na prvé miesto v rebríčku spolu s Clean bandit Solo a vydala aj samostatný singel pod názvom...