Anonymný zdroj povedal pre Life and Style, že kráľovná Alžbeta II. sa rozhodla preniesť svoje kráľovské povinnosti na svojho vnuka princa Williama a jeho manželku Kate Middletonovú.

Teraz by sa malo poukázať na to, že kráľovná urobí nejaký druh formálneho oznámenia sama, aby potvrdila tieto zvesti, ale ak je to pravda, je to pekne vzrušujúce. Mohlo by to tiež znamenať,  že kráľovná  preskakuje svojho syna princa Charlesa v britskej nástupníckej línii,  čo nie je tak milo vzrušujúce preňho.

Ale prečo by mala kráľovná urobiť taký druh rozhodnutia? Neuvedený zdroj si myslí, že kráľovná zamýšľa posadiť na trón mladšiu generáciu ako je princ Charles, ktorá je vitálna a pre dom Windsorovcov prospešná do budúcna.

„Jej Veličenstvo sa rozhodlo, že William a Kate sú budúcnosť“, povedal insider z paláca.

„Strávila  65 rokov, aby sa uistila, že Dom Windsorovcov prežije a vidí, že William a Kate majú energiu a hviezdnu kvalitu robiť svoju prácu v modernom svete. Kráľovná Elizabeth vždy chce urobiť to, čo je najlepšie pre dlhotrvajúce zdravie monarchie. „

Kráľovná tiež údajne povedala, že si skutočne nemyslí, že monarchia má rešpekt a silu alebo perspektívu ju raz mať“. Zdroj pokračoval vyhlásením, že „V jej očiach William a Kate sú dvaja ľudia, ktorí môžu toto zmeniť „.

Nemožno však tvrdiť, že William a Kate sú definitívne pri moci, no všetky oči hľadia na nich, či skutočne dosadnú na trón.

Ale tieto úvahy budú konečne isté až vtedy, keď kráľovná sama urobí vyhlásenie.

Pozrite sa na možno čoskoro kráľa a kráľovnú Anglicka.

zdroj: She Knows

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Alžbeta II. plánuje korunovať Williama a Katehttps://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2017/09/royal-announcement-william-kate-will-be-king-queen-e1506412242542.jpghttps://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2017/09/royal-announcement-william-kate-will-be-king-queen-e1506412242542.jpgadminRoyaltyAnonymný zdroj povedal pre Life and Style, že kráľovná Alžbeta II. sa rozhodla preniesť svoje kráľovské povinnosti na svojho vnuka princa Williama a jeho manželku Kate Middletonovú. Teraz by sa malo poukázať na to, že kráľovná urobí nejaký druh formálneho oznámenia sama, aby potvrdila tieto zvesti, ale ak je to pravda,...