Smutné procesy na Strednom východe naštartovali našu rubriku „Politika“ tak, že je najbohatšou zásobárňou článkov na stránke Svet v preklade.sk. Vývoj vojny s ISIS vyzerá byť zdĺhavý a teda je možné, že sa ešte dlho budeme venovať týmto smutným témam. V iných častiach sveta tiež máme svoj záujem. Ukrajina má stále napätú situáciu pozdĺž ruskej hranice a v Európe sa takisto občas niečo stáva.

Doteraz sa tu nezjavovali články o Slovensku, no ja to napravím. Domáca politika sa začína hýbať a v jej zadných kuloároch sa začína mixovať nový politický koktejl. Očakávame skutočnú rezignáciu predsedu parlamentu, čo nie je treťotriedna zpráva. Jej následkom bude posunovanie na dôležitých miestach v parlamente a v straníckej pyramíde Smeru.

Máme vo výhľade nové články a novú rubriku o slovenskom politickom divadle, čo býva vždy dobrá zábava a preto dúfame v hojnú účasť  vnímavého obecenstva na našom webe.

Sústredenie na zprávy bude ozvláštňované komentovaním domácej scény, novými článkami z oblasti kultúry a pokračovaním seriálu Idoly a omyly.

Želám príjemné počítanie a ďakujem za vaše registrácie na odber newsletterov, takisto aj registrovanie sa do komentárov, ktoré bolo doteraz zablokované kvôli pokračujúcim spamom, na ktorých vymazávanie už neboli tvorivé kapacity. Ďakujeme, že použijete toto tlačítko na jednoduchý zápis:

[subscribtion caption=“Subscribtion“]

adminÚvodníkÚvodníkSmutné procesy na Strednom východe naštartovali našu rubriku 'Politika' tak, že je najbohatšou zásobárňou článkov na stránke Svet v preklade.sk. Vývoj vojny s ISIS vyzerá byť zdĺhavý a teda je možné, že sa ešte dlho budeme venovať týmto smutným témam. V iných častiach sveta tiež máme svoj záujem. Ukrajina...