Pri písaní článkov a hlavne hľadaní tém a zdrojov pre ne sa postupne poskladajú rôzne údaje a okolnosti do trochu rozbitého ale predsa len obrazu. Uvedomila som si popri novinárskej činnosti, že práve prežívame rozporuplné historické momenty, ktoré sa môžu zvrtnúť po mnohých cestičkách a tie cestičky môžu končiť niektoré v skaze.

Na vážkach je práve situácia na Strednom východe v Iraku a Sýrii, kde sa ozývajú viaceré strany majúce v úmysle vstúpiť do konfliktu, na vážkach je aj prímerie na juhovýchode Ukrajiny a na križovatke sa nachádza Európska únia, ktorá práve naštartovala sankciami spätný chod našich ekonomík. Teraz je ten správny čas pre diplomatov a politikov intenzívne premýšľať najbližšie kroky, na čo bude treba nielen inteligencia ale aj odvaha.

Držím si palce a aj Vám všetkým.

S pozdravom Vaša redakcia Sveta v preklade

 

https://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2014/06/ja-pre-FB-e1412784350761.jpghttps://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2014/06/ja-pre-FB-e1412784350761.jpgadminÚvodníkÚvodníkPri písaní článkov a hlavne hľadaní tém a zdrojov pre ne sa postupne poskladajú rôzne údaje a okolnosti do trochu rozbitého ale predsa len obrazu. Uvedomila som si popri novinárskej činnosti, že práve prežívame rozporuplné historické momenty, ktoré sa môžu zvrtnúť po mnohých cestičkách a tie cestičky môžu končiť...