michael-fassbender
Michael Fassbender je írsko-nemecký herec a producent. Jeho najdôležitejšie úlohy sú: Lt. Archie Hicox vo filme Inglourious Basterds (2009), Magneto vo filmoch o superhrdinoch X-Men: First Class (2011) a X-Men: Days of Future Past (2014), David v sci-fi filme Prometheus (2012), otrokár Edwin Epps v 12 Years a Slave (2013), historická dráma, ktorá mu vyhrala v 2014 Academy Award.

Robert Downey Jr. sa chystá zosobniť Leonarda da Vinciho. Jedná sa o film „Assassin´s Creed“ (Vyznanie vraha). Chýry o tom sa šíria už zopár dní. Premiéra filmovej adaptácie slávnej počítačovej hry sa očakáva 5. augusta 2015. Režisér je Justin Kurzel, hlavná postava a producent je Michael Fassbender.

Natáčanie začne túto jeseň. Hovorí sa, že scenár filmu Assassin´s Creed II sa bude odohrávať v Benátkach 15. storočia. V tejto druhej časti sa objaví mladý Leonardo da Vinci ako priateľ Ezia Auditoreho, zatiaľčo Desmond Miles bude zajatý a donútený znovu oživiť genetickou manipuláciou zločiny svojich predkov. Fassbender oznamuje, že písanie scenára sa začalo a bude plne rešpektovať dej počítačovej hry.

 

 

 

 

 

zdroj:ACTUCINE

©foto:ACTUCINE

https://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2014/09/Assassins-325x460.jpghttps://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2014/09/Assassins-300x300.jpgadminKultúraFilmRobert Downey Jr. sa chystá zosobniť Leonarda da Vinciho. Jedná sa o film „Assassin´s Creed“ (Vyznanie vraha). Chýry o tom sa šíria už zopár dní. Premiéra filmovej adaptácie slávnej počítačovej hry sa očakáva 5. augusta 2015. Režisér je Justin Kurzel, hlavná postava a producent je Michael Fassbender. Natáčanie začne túto jeseň. Hovorí sa,...