Francúzka, blond do hrdzava, snehová pleť, ušľachtilá krása podľa vyjadrenia Paris Match. V luxusnom prímorskom mestečku San Sebastian v Španielsku promovala svoj nový film „The Disappearance d´Eleanor Rigby“ (Zmiznutie Eleanor Rigby). Hviezda známa z filmu „Strom života“ je stále aj na plagáte filmu „Slečna Julie“ od Liv Ullmanovej (legende škandinávskeho filmu). V budúcnosti sa objaví v snímke „Interstellar“ od Christophera Nolana.
62. Festival v San Sebastiane hostí hlavne americké a európske hviezdy filmu. Francúzsky film reprezentuje film „Samba“ od Erica Toledana a Oliviera Nakachea, „Eden“ od Mii Hansen-Loveovej, „Une nouvelle amie“ od Françoisa Ozona či „Vie sauvage“ od Cédrica Kahna. Denzel Washington tu už obdržal Čestnú cenu za svoj nový dlhometrážny kus „The Equalizer“ s režisérom Antoinom Fuqueom. Festival bude prebiehať do 27. septembra.

Tento rok bola kráľovnou festivalu v San Sebastiane.
Tento rok bola kráľovnou festivalu v San Sebastiane.

Zdroj: Paris Match, foto:wikipédia a Paris Match

https://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2014/09/420px-Jessica_Chastain_Cannes_2_2012-322x460.jpghttps://svetvpreklade.sk/wp-content/uploads/2014/09/420px-Jessica_Chastain_Cannes_2_2012-300x300.jpgadminKultúraFilmFrancúzka, blond do hrdzava, snehová pleť, ušľachtilá krása podľa vyjadrenia Paris Match. V luxusnom prímorskom mestečku San Sebastian v Španielsku promovala svoj nový film „The Disappearance d´Eleanor Rigby“ (Zmiznutie Eleanor Rigby). Hviezda známa z filmu „Strom života“ je stále aj na plagáte filmu „Slečna Julie“ od Liv Ullmanovej (legende...